Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20
search
Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, bílý - W108-1200-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W108-1200-500-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
409 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Saturn je elegantní a funkční koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, který se ideálně hodí do každé koupelny. Díky topnému výkonu 409 W zajišťuje optimální vytápění a nejkvalitnější ocel a bílý nátěr RAL 9016 garantují trvanlivost a odolnost proti korozi. Radiátor nabízí možnost montáže topné tyče, což zvyšuje jeho funkčnost. Kompaktní design a různé možnosti připojení usnadňují jeho instalaci a poskytují flexibilitu. V balení jsou obsaženy potřebné montážní doplňky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 72 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,49 kg
Objem: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 409 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový nátěr odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zátkové šrouby a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
72 mm
Tepelný výkon
409 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W108-1200-500-00-20
1200 mm
500 mm
409 W