Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70
search
Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70 Mexen Saturn koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 409 W, černý - W108-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W108-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
409 W
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Saturn o rozměrech 1200 x 500 mm a výkonu 409 W je ideální kombinací funkčnosti a stylu. Jeho černá barva RAL 9005 dodává eleganci každému interiéru. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, je odolný proti korozi díky trvanlivému lakovanému povrchu. Možnost instalace topné tyče a dva druhy připojení (dolní 45 cm nebo středové 5 cm) zajišťují flexibilitu instalace. Díky reakci na oheň A1 a maximální provozní teplotě 95 °C je Mexen Saturn nejen estetický, ale i bezpečný v používání.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 72 mm
Připojovací rozteč:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,49 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 409 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: držáky, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
72 mm
Tepelný výkon
409 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W108-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
409 W