Mexen Amor koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 809 W, černý - W120-1000-500-00-70
search
Mexen Amor koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 809 W, černý - W120-1000-500-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 809 W, černý - W120-1000-500-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 809 W, černý - W120-1000-500-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 809 W, černý - W120-1000-500-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 809 W, černý - W120-1000-500-00-70 Mexen Amor koupelnový radiátor 1000 x 500 mm, 809 W, černý - W120-1000-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W120-1000-500-00-70
Výška:
1000 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
809 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1000 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1000 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 135 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,91 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 809 W
Připojení:
- 4xG ½" z vrchu a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1000 mm
Hloubka
135 mm
809 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W120-1000-500-00-70
1000 mm
500 mm
809 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1000 mm - ()