Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70
search
Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 900 W, černý - W120-1200-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W120-1200-600-2900-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1000 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 135 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Topný výkon: 900 W
Počet topných prutů: 26
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu nasucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
Radiátor ke správnému fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V sadě: zavěšení, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
135 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W120-1200-600-2900-70
1200 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()