Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70
search
Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70 Mexen Amor elektrický radiátor 1000 x 500 mm, 900 W, černý - W120-1000-500-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W120-1000-500-2900-70
Výška:
1000 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1000 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1000 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 135 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Výkon topení: 900 W
Počet topných prutů: 23
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí displeje LED
Dodatečná ochrana před provozem "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor k řádnému fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1000 mm
Hloubka
135 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W120-1000-500-2900-70
1000 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1000 mm - ()