Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, bílý - W121-1080-500-00-20
search
Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, bílý - W121-1080-500-00-20 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, bílý - W121-1080-500-00-20 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, bílý - W121-1080-500-00-20 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, bílý - W121-1080-500-00-20 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, bílý - W121-1080-500-00-20 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, bílý - W121-1080-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W121-1080-500-00-20
Výška:
1080 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
784 W
Barva - Bílá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Akan je ideálním řešením pro vaši koupelnu, nabízející nejen moderní design, ale také efektivitu a trvanlivost. Díky výšce 1080 mm a šířce 500 mm se dokonale hodí do každého prostoru a jeho bílá barva RAL 9016 se snadno přizpůsobí interiérovému designu. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, má topný výkon 784 W při provozní teplotě do 95 °C, což zajišťuje optimální vytápění. Dále model umožňuje instalaci topné tyče a trvanlivý lakový povrch je odolný proti korozi. Balení obsahuje veškeré montážní prvky potřebné pro snadnou a rychlou instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1080 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 98 mm
Rozteč připojení: 40 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 18,03 kg
Kapacita: 10 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 784 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1080 mm
Hloubka
98 mm
Tepelný výkon
784 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
40 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W121-1080-500-00-20
1080 mm
500 mm
784 W