Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, černý - W121-1080-500-00-70
search
Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, černý - W121-1080-500-00-70 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, černý - W121-1080-500-00-70 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, černý - W121-1080-500-00-70 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, černý - W121-1080-500-00-70 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, černý - W121-1080-500-00-70 Mexen Akan koupelnový radiátor 1080 x 500 mm, 784 W, černý - W121-1080-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W121-1080-500-00-70
Výška:
1080 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
784 W
Barva - Černá - ()
Mexen Akan je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1080 x 500 mm a tepelném výkonu 784 W, který kombinuje funkčnost a styl. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, tento radiátor s elegantním černým povrchem (RAL 9005) se dokonale hodí do každé koupelny. Díky reakci na oheň třídy A1 a možnosti práce až do teploty 95°C zajišťuje bezpečnost a spolehlivost. Instalace je snadná díky přiloženým příslušenstvím a odolný lakovaný povrch chrání před korozí.
Technické údaje:
Výška: 1080 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 98 mm
Rozteč připojení: 40 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 18,03 kg
Kapacita: 10 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 784 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Kompletní s: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1080 mm
Hloubka
98 mm
784 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
40 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W121-1080-500-00-70
1080 mm
500 mm
784 W