Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, bílý - W203-1800-460-00-20
search
Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, bílý - W203-1800-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, bílý - W203-1800-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, bílý - W203-1800-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, bílý - W203-1800-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, bílý - W203-1800-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, bílý - W203-1800-460-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1800-460-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
460 mm
Tepelný výkon:
719 W
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Texas je dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 460 mm a výkonu 965 W, ideální pro moderní interiéry. Bílá povrchová úprava (RAL 9016), vyroben z odolné oceli, je díky trvanlivé povrchové úpravě odolný proti korozi. Má univerzální připojení a instalace je jednoduchá díky přiloženým doplňkům. Funguje efektivně při max. teplotě 95 °C a pracovnímu tlaku 0,6 Mpa, zajišťující teplo a styl ve vašem domě.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 460 mm
Hloubka: 45 mm
Rozteč připojení: 174 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,46 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 965 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora a zdola na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
460 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
45 mm
Tepelný výkon
719 W , 965 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 174 cm
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1800-460-00-20
1800 mm
460 mm
719 W
Výška - 1800 mm - ()