Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý - W203-1800-460-00-70
search
Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý - W203-1800-460-00-70 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý - W203-1800-460-00-70 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý - W203-1800-460-00-70 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý - W203-1800-460-00-70 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý - W203-1800-460-00-70 Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý - W203-1800-460-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1800-460-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
460 mm
Tepelný výkon:
965 W
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Texas dekorativní radiátor 1800 x 460 mm, 965 W, černý je ideální volbou pro ty, kdo si cení moderního designu a funkčnosti. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, zajišťuje výjimečnou trvanlivost a odolnost proti korozi. Jeho univerzální stranovost a boční připojení usnadňují montáž kdekoli. Tepelný výkon 965 W zajišťuje efektivní vytápění prostor a elegantní černá barva dodává styl každému interiéru. Součástí balení je kompletní montážní sada, závěsy, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 460 mm
Hloubka: 45 mm
Rozteč připojení: 174 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,46 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 695 W
Připojení:
- 4xG ½″ shora a zdola zprava nebo zleva
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková povrchová úprava odolná vůči korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
460 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
45 mm
Druh
Dekorativní
965 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 174 cm
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1800-460-00-70
1800 mm
460 mm
965 W
Výška - 1800 mm - ()