Mexen Texas dekorativní radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, bílý - W203-1200-460-00-20
search
Mexen Texas dekorativní radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, bílý - W203-1200-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, bílý - W203-1200-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, bílý - W203-1200-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, bílý - W203-1200-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, bílý - W203-1200-460-00-20 Mexen Texas dekorativní radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, bílý - W203-1200-460-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1200-460-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
460 mm
Tepelný výkon:
659 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Dekorativní radiátor Mexen Texas je ideální kombinací stylu a funkčnosti. S výškou 1200 mm, šířkou 460 mm a hloubkou 45 mm tento vertikální radiátor z oceli nabízí tepelný výkon 659 W. Je univerzální a dostupný v bílé barvě, hodí se do různých interiérových aranžmá. Díky odolné lakované povrchové úpravě odolné vůči korozi je nejen elegantní, ale také odolný. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 460 mm
Hloubka: 45 mm
Rozteč připojení: 114 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,07 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 659 W
Přípoje:
- 4xG ½″ z horní nebo spodní strany z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
460 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
45 mm
Druh
Dekorativní
659 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 114 cm
Připojení
Boční
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1200-460-00-20
1200 mm
460 mm
659 W
Výška - 1200 mm - ()