Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70
search
Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý - W204-1200-420-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W204-1200-420-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
420 mm
Tepelný výkon:
842 W
Výška - 1200 mm - ()
Mexen Kansas dekorativní radiátor 1200 x 420 mm, 842 W, černý je ideální řešení pro ty, kteří ocení estetiku a funkčnost. Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, nabízí tepelný výkon 842 W, při výšce 1200 mm, šířce 420 mm a hloubce 42 mm. Univerzálnost montáže (vertikální orientace, boční nebo středové připojení) a černá barva (RAL 9005) zajišťují, že perfektně zapadne do každého interiéru. Navíc odolný lakovaný povrch zajišťuje odolnost proti korozi a bezpečnost používání.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 420 mm
Hloubka: 42 mm
Rozteč připojení:
- 114 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 20,96 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 842 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a spodní strany z pravé nebo levé strany
Vysoká kvalita, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
420 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
42 mm
Druh
Dekorativní
842 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 114 cm
Připojení
Boční , Střední
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W204-1200-420-00-70
1200 mm
420 mm
842 W
Výška - 1200 mm - ()