Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70
search
Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70 Mexen Kansas dekorativní radiátor 1800 x 420 mm, 1242 W, černý - W204-1800-420-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W204-1800-420-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
420 mm
Tepelný výkon:
1242 W
Výška - 1800 mm - ()
Mexen Kansas je elegantní dekorativní radiátor o rozměrech 1800 x 420 mm, poskytující tepelný výkon 1242 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, pokrytý trvanlivým lakovaným povrchem odolným proti korozi. Jeho univerzálnost montáže (strannost a vertikální orientace) a různé možnosti připojení (boční a středové) s roztečí od 5 cm do 174 cm, činí z něj všestranné řešení. Černá barva RAL 9005 mu dodává moderní vzhled, a maximální provozní teplota je 95 °C. Součástí balení je montážní sada a příslušenství.
Technická data:
Výška: 1800 mm
Šířka: 420 mm
Hloubka: 42 mm
Rozteč připojení:
- 174 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 30,55 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 1242 W
Přípoje:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
420 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
42 mm
Druh
Dekorativní
1242 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 174 cm
Připojení
Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W204-1800-420-00-70
1800 mm
420 mm
1242 W
Výška - 1800 mm - ()