Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20
search
Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, bílý - W205-1216-440-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W205-1216-440-00-20
Výška:
1216 mm
Barva:
Šířka:
440 mm
Tepelný výkon:
542 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Alaska je vertikální dekorativní radiátor vyrobený z oceli, dostupný v bílé barvě. Vyznačuje se rozměry 1216 mm výška, 440 mm šířka a 56 mm hloubka, což ho činí ideálním pro různé interiéry. Topný výkon 542 W zajišťuje efektivní vytápění. Unikátní lak je odolný proti korozi a součástí balení je montážní sada a dokončovací prvky. Produkt je určen pro univerzální montáž se středovým připojením s roztečí 5 cm.
Technické údaje:
Výška: 1216 mm
Šířka: 440 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 542 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
440 mm
Výška
1216 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
542 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W205-1216-440-00-20
1216 mm
440 mm
542 W