Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, černý - W205-1216-440-00-70
search
Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, černý - W205-1216-440-00-70 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, černý - W205-1216-440-00-70 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, černý - W205-1216-440-00-70 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, černý - W205-1216-440-00-70 Mexen Alaska dekorativní radiátor 1216 x 440 mm, 542 W, černý - W205-1216-440-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W205-1216-440-00-70
Výška:
1216 mm
Barva:
Šířka:
440 mm
Tepelný výkon:
542 W
Barva - Černá - ()
Mexen Alaska je stylový dekorativní radiátor o rozměrech 1216 x 440 mm, který nabízí tepelný výkon 542 W. Jeho univerzální vertikální orientace a ocelová konstrukce v černé barvě RAL 9005 se ideálně hodí do moderních interiérů. Radiátor se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností díky lakovanému povrchu odolnému vůči korozi. Další výhodou je snadná montáž a kompletní sada příslušenství, včetně závěsů a montážní sady. Produkt zaručuje efektivní vytápění při maximální provozní teplotě 95 °C.
Technické údaje:
Výška: 1216 mm
Šířka: 440 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 542 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
440 mm
Výška
1216 mm
Hloubka
56 mm
Druh
Dekorativní
542 W
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Střední
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W205-1216-440-00-70
1216 mm
440 mm
542 W