Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20
search
Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, bílý - W207-1380-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W207-1380-600-00-20
Výška:
1380 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
445 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Orlando je dekorativní radiátor o rozměrech 1380 x 600 mm s výkonem 445 W. Vyrobený z oceli, pokrytý bílým, proti korozi odolným lakem. Univerzální připojení (boční a středové) a pevná konstrukce (10 kg) zajišťují snadnou montáž a dlouhou životnost. Vynikající pro moderní interiéry, nabízí vysoký tepelný výkon při maximální provozní teplotě 95 °C a pracovním tlaku 0,6 Mpa. Produkt obsahuje montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1380 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 57 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 445 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1380 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
445 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 57 cm
Připojení
Boční , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W207-1380-600-00-20
1380 mm
600 mm
445 W