Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66
search
Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, antracit - W207-1380-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W207-1380-600-00-66
Výška:
1380 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
445 W
Barva - Antracitová - ()
Mexen Orlando je dekorativní radiátor o rozměrech 1380x600 mm a topném výkonu 445 W, ideální pro jakýkoli interiér. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, pokrytý trvanlivým lakovým povlakem odolným proti korozi. Díky univerzálnímu designu je možné jak boční, tak střední připojení, a vertikální orientace radiátoru umožňuje úsporu místa. Model je k dispozici v elegantní antracitové barvě. Maximální provozní teplota je 95 °C a pracovní tlak 0,6 MPa. Kompletní sada obsahuje montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1380 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 57 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 445 W
Připojení:
- 2xG ½“ střední
- 4xG ½“ z horní a dolní části na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, šrouby zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1380 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
445 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W207-1380-600-00-66
1380 mm
600 mm
445 W