Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70
search
Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70 Mexen Orlando dekorativní radiátor 1380 x 600 mm, 445 W, černý - W207-1380-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W207-1380-600-00-70
Výška:
1380 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
445 W
Barva - Černá - ()
Mexen Orlando dekorativní radiátor je elegantní a funkční volbou pro každý interiér. Rozměry 1380 x 600 mm, výhřevný výkon 445 W a univerzální připojení (boční nebo středové) zajišťují snadnou instalaci. Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, pokryto černým, antikorozním povlakem. Maximální pracovní tlak 0,6 Mpa a pracovní teplota do 95°C zajišťují bezpečnost. V balení jsou nezbytné montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1380 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 57 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výhřevný výkon:
- 75/65/20 °C - 445 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysoká kvalita, odolný lakovaný povlak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1380 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
445 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W207-1380-600-00-70
1380 mm
600 mm
445 W