Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70
search
Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, černý - W215-1600-378-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1600-378-00-70
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
378 mm
Tepelný výkon:
1487 W
Barva - Černá - ()
Mexen Denver dekorativní radiátor je ideální spojení estetiky a funkčnosti. Rozměry 1600 x 378 mm a topný výkon 1487 W zajišťují efektivní vytápění místností. Vyrobený z oceli, s odolnou práškovou barvou proti korozi, zaručuje dlouhou životnost. Univerzální připojení a vertikální orientace usnadňují instalaci. Černá barva přidává eleganci, zatímco max. provozní teplota 95°C a pracovní tlak 0,6 Mpa ho činí spolehlivou volbou.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 378 mm
Hloubka: 100 mm
Rozteč připojení:
- 152,5 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 23,60 kg
Objem: 16 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 1487 W
Přípojky:
- 2xG ½" středové
- 4xG ½" nahoře a dole na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, odolná prášková barva odolná proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
378 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
100 mm
Tepelný výkon
1487 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 152,5 cm
Připojení
Boční , Střední
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1600-378-00-70
1600 mm
378 mm
1487 W