Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20
search
Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, bílý - W215-1600-378-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1600-378-00-20
Výška:
1600 mm
Barva:
Šířka:
378 mm
Tepelný výkon:
1487 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Denver nabízí moderní dekorativní radiátor o rozměrech 1600 x 378 mm, poskytující tepelný výkon 1487 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, pokrytý trvanlivým lakem odolným proti korozi, bude sloužit po řadu let. Má univerzální boční a střední připojení a vertikální orientaci, což usnadňuje jeho montáž na různé místa. Barva bílá (RAL 9016) se hodí do každého interiéru. S kompletními závěsy, montážní sadou a zátkami zaručuje plnou funkčnost.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 378 mm
Hloubka: 100 mm
Rozteč připojení:
- 152,5 cm (boční) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 23,60 kg
Objem: 16 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 1487 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
378 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
100 mm
Druh
Dekorativní
1487 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 152,5 cm
Připojení
Boční , Střední
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 3 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1600-378-00-20
1600 mm
378 mm
1487 W