Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66
search
Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66 Mexen Denver dekorativní radiátor 1600 x 378 mm, 1487 W, antracit - W215-1600-378-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1600-378-00-66
Výška:
1600 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
378 mm
Tepelný výkon:
1487 W
Barva - Antracitová - ()
Dekorativní radiátor Mexen Denver o rozměrech 1600 x 378 mm a výkonu 1487 W je dokonalou kombinací funkčnosti a elegance. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, pokrytý trvanlivou lakovanou vrstvou, odolnou proti korozi. Elegantní antracitová barva (RAL 7016) dodává modernost. Radiátor je univerzální díky bočním a středovým připojením a obsahuje všechny potřebné montážní prvky. Ideální do každého interiéru, zaručuje bezpečnost a efektivitu při maximální pracovní teplotě do 95°C a tlaku 0,6 Mpa.
Technické údaje:
Výška: 1600 mm
Šířka: 378 mm
Hloubka: 100 mm
Rozteč připojení:
- 152,5 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 23,60 kg
Objem: 16 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 1487 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ zeshora a zespodu z pravé nebo levé strany
Kvalitní, trvanlivá lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
378 mm
Výška
1600 mm
Hloubka
100 mm
Tepelný výkon
1487 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
5 cm , 152,5 cm
Připojení
Boční , Střední
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W215-1600-378-00-66
1600 mm
378 mm
1487 W