Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, bílý - W216-1882-380-00-20
search
Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, bílý - W216-1882-380-00-20 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, bílý - W216-1882-380-00-20 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, bílý - W216-1882-380-00-20 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, bílý - W216-1882-380-00-20 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, bílý - W216-1882-380-00-20 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, bílý - W216-1882-380-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W216-1882-380-00-20
Výška:
1882 mm
Barva:
Šířka:
380 mm
Tepelný výkon:
1392 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Kent je elegantní dekorativní radiátor o rozměrech 1882 x 380 mm a výkonu 1392 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, nabízí trvanlivou lakovanou vrstvu odolnou proti korozi. Díky univerzální montážní straně a vertikální orientaci, dokonale zapadá do různých interiérových uspořádání. Boční připojení, bílá barva RAL 9016 a sada příslušenství v balení činí z něj praktickou a stylovou volbu pro každou místnost.
Technické údaje:
Výška: 1882 mm
Šířka: 380 mm
Hloubka: 85 mm
Rozteč připojení: 180 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 25,40 kg
Objem: 21 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1392 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a dolů na pravé nebo levé straně
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, krytky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
380 mm
Výška
1882 mm
Hloubka
85 mm
Tepelný výkon
1392 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
180 cm
Připojení
Boční
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W216-1882-380-00-20
1882 mm
380 mm
1392 W