Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, černý - W216-1882-380-00-70
search
Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, černý - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, černý - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, černý - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, černý - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, černý - W216-1882-380-00-70 Mexen Kent dekorativní radiátor 1882 x 380 mm, 1392 W, černý - W216-1882-380-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W216-1882-380-00-70
Výška:
1882 mm
Barva:
Šířka:
380 mm
Tepelný výkon:
1392 W
Barva - Černá - ()
Mexen Kent dekorativní radiátor je dokonalou kombinací funkčnosti a stylu. Vyroben z vysokokvalitní oceli, potažený trvanlivým lakem odolným proti korozi, je elegantním prvkem každého interiéru. Nabízí univerzální boční připojení a topný výkon 1392 W, zajišťující efektivní vytápění. Jeho rozměry jsou 1882 mm na výšku, 380 mm na šířku a 85 mm na hloubku, což jej činí ideálním pro každou místnost. V sadě jsou obsaženy potřebné montážní příslušenství, jako jsou závěsy a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1882 mm
Šířka: 380 mm
Hloubka: 85 mm
Rozteč připojení: 180 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 25,40 kg
Objem: 21 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 1392 W
Přípojky:
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
380 mm
Výška
1882 mm
Hloubka
85 mm
Tepelný výkon
1392 W
Vzdálenost připojení
180 cm
Připojení
Boční
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W216-1882-380-00-70
1882 mm
380 mm
1392 W