Mexen DXS 100 koupelnový ventilátor, bílý - W9603-100-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9603-100-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Koupelnový ventilátor Mexen DXS 100 zajišťuje účinnou ventilaci díky průměru 100 mm a maximálnímu průtoku vzduchu 130 m3/h. Nízký výkon 12 W a hladina hluku 34 dB zaručují efektivní a tichý provoz. Produkt v bílé barvě se hodí do každého interiéru, a zpětná klapka zabraňuje zpětnému proudění vzduchu. Kuličková ložiska zvyšují životnost a umožňují montáž v jakékoli poloze. Napájení 230 V/50 Hz, stupeň ochrany IPX2.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 130 m3/h
Maximální odběr energie: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX2
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 157 mm
C - 66 mm
D - 21 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Tichý provoz
Účinné větrání
Zpětná klapka
Stupeň ochrany IPX2
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
DXS
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Tvar
Čtvercový
Senzor vlhkosti
Časovač
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
20,04%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9603-100-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()