Mexen DXS 100 koupelnový ventilátor, šňůrový spínač, bílý - W9603-100K-00
Index:
W9603-100K-00
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Mexen DXS 100 je vysoce kvalitní koupelnový ventilátor. Je vybaven manuálním šňůrovým spínačem a zpětnou klapkou, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu, zaručuje efektivitu a komfort používání. Průměr 100 mm a výkon až 130 m3/h při nízké hladině hluku (34 dB) jsou klíčové vlastnosti výrobku. Díky kuličkovým ložiskům se ventilátor vyznačuje dlouhou životností a možností montáže v různých polohách. Příkon je pouhých 12 W.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 130 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX2
Vybavení ventilátoru:
- Šňůrový spínač umožňující manuální zapnutí nebo vypnutí ventilátoru
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 157 mm
C - 66 mm
D - 21 mm
Účinné větrání
Vypínač na šňůrku
Průměr
100 mm
Šňůrkový spínač
Ano
Snímač pohybu
20,03%
Index:
W9603-100K-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()