Mexen DXS 150 ventilátor do koupelny, bílý - W9603-150-00
Index:
W9603-150-00
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Mexen DXS 150 je bílý ventilátor do koupelny o průměru 150 mm, nabízející maximální průtok vzduchu 320 m3/h při příkonu 18 W. Vyznačuje se tichým provozem (35 dB ze vzdálenosti 3 m) a napájením 230 V/50 Hz. Je vybaven zpětnou klapkou zabraňující zpětnému proudění vzduchu a kuličkovými ložisky, která zajišťují dlouhou životnost a možnost montáže v libovolné pozici. Navíc má vysoký stupeň ochrany IPX2, což z něj činí ideální volbu pro každou koupelnu.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 320 m3/h
Maximální příkon: 18 W
Hlučnost ve vzdálenosti 3m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX2
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 200 mm
C - 81 mm
D - 21 mm
Průměr
150 mm
Snímač pohybu
20,03%
Index:
W9603-150-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()