Mexen DXS 150 koupelnový ventilátor, provázkový spínač, bílý - W9603-150K-00
Index:
W9603-150K-00
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Koupelnový ventilátor Mexen DXS 150 se vyznačuje vysokou účinností díky průměru 150 mm a maximálnímu průtoku vzduchu 320 m³/h. Je mimořádně tichý s hladinou hluku 35 dB a energeticky úsporný, spotřebovává pouze 18 W energie. Ventilátor je vybaven provázkovým spínačem, zpětnou klapkou zabraňující zpětnému proudění vzduchu a kuličkovými ložisky, což zajišťuje dlouhou životnost a možnost montáže v jakékoliv poloze. Elegantní bílá barva a stupeň ochrany IPX2 ho činí ideálním pro každou koupelnu.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 320 m3/h
Maximální spotřeba energie: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX2
Vybavení ventilátoru:
- Provázkový spínač umožňující ruční zapnutí nebo vypnutí ventilátoru
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních potrubí do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 200 mm
C - 81 mm
D - 21 mm
Účinné větrání
Vypínač na šňůrku
Průměr
150 mm
Šňůrkový spínač
Ano
Snímač pohybu
20,08%
Index:
W9603-150K-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()