Mexen EXS 150 koupelnový ventilátor, bílý - W9604-150-00
Index:
W9604-150-00
Průměr:
150 mm
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Mexen EXS 150 koupelnový ventilátor nabízí bezkonkurenční výkon díky průměru 150 mm a maximálnímu průtoku vzduchu 320 m3/h. Díky bílému provedení, které se hodí do každého interiéru, se zařízení vyznačuje nízkým příkonem (18 W) a tichým provozem (35 dB). Vybaven zpětnou klapkou a kuličkovými ložisky, ventilátor zajišťuje dlouhou životnost a efektivitu s možností montáže na zeď či strop. Stupeň ochrany IPX2 zaručuje trvanlivost a spolehlivost i ve vlhkých podmínkách.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 320 m3/h
Maximální příkon: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX2
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 200 mm
C - 81 mm
D - 21 mm
Průměr
150 mm
Návod k obsluze
20,09%
Index:
W9604-150-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()