Mexen EXS 100 koupelnový ventilátor, bílý - W9604-100-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9604-100-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Mexen EXS 100 koupelnový ventilátor je moderní a efektivní řešení pro vaši koupelnu. Ventilátor s průměrem 100 mm a maximálním průtokem vzduchu 130 m3/h zajišťuje čerstvý vzduch v místnosti. Vyznačuje se nízkou hladinou hluku (34 dB) a nízkou spotřebou energie (12 W). Díky zpětné klapce zabraňuje zpětnému proudění vzduchu a kuličková ložiska zaručují dlouhou životnost a vyšší účinnost. Možnost montáže na stěnu nebo strop nabízí univerzálnost instalace.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 130 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX2
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka, která zabraňuje zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 157 mm
C - 66 mm
D - 21 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Tichý provoz
Účinné větrání
Zpětná klapka
Stupeň ochrany IPX2
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
EXS
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Tvar
Čtvercový
Senzor vlhkosti
Časovač
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Návod k obsluze
20,04%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9604-100-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()