Mexen EXS 100 koupelnový ventilátor, šňůrový spínač, bílý - W9604-100K-00
Index:
W9604-100K-00
Průměr:
100 mm
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Mexen EXS 100 je bílý koupelnový ventilátor s průměrem 100 mm, který se vyznačuje maximálním průtokem vzduchu 130 m3/h při příkonu 12 W. Ventilátor pracuje tiše (34 dB ve vzdálenosti 3m) a je vybaven šňůrovým spínačem, zpětnou klapkou a kuličkovými ložisky, které zajišťují dlouhou životnost a vyšší účinnost. Lze jej montovat na stěnu nebo strop. Díky stupni krytí IPX2 bude vhodnou volbou do každé koupelny.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 130 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň krytí IP: IPX2
Výbava ventilátoru:
- Šňůrový spínač umožňující ruční zapnutí nebo vypnutí ventilátoru
- Zpětná klapka, zabraňující návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 157 mm
C - 66 mm
D - 21 mm
Účinné větrání
Vypínač na šňůrku
Průměr
100 mm
Šňůrkový spínač
Ano
Snímač pohybu
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,03%
Index:
W9604-100K-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()