Mexen ZXR 150 koupelnový potrubní ventilátor, bílý - W9607-150-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9607-150-00
Barva:
Bílá
Průměr:
150 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Mexen ZXR 150 je bílý koupelnový potrubní ventilátor o průměru 150 mm, který se vyznačuje vysokou účinností s maximálním průtokem vzduchu 320 m3/h a nízkým příkonem - pouze 16 W. Díky kuličkovým ložiskům je možná montáž jak na stěnu, tak na strop, a motor s tepelnou ochranou předchází přehřátí. Ventilátor pracuje tiše, vyzařuje pouze 35 dB hluku. Navíc může zařízení fungovat jako přívodní nebo odtahový ventilátor.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 320 m3/h
Maximální příkon: 16 W
Hlučnost ve vzdálenosti 3 m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Vybavení ventilátoru:
- Motor s nízkou spotřebou energie, vybavený tepelnou ochranou proti přehřátí
- Možnost odtahové nebo přívodní ventilace v závislosti na směru montáže ventilátoru v systému
Rozměry:
A - 154 mm
B - 49 mm
C - 108 mm
D - 149 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Tichý provoz
Účinné větrání
Změna směru práce
Tepelná ochrana
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
ZXR
Průměr
150 mm
Barva
Bílá
Tvar
Kulatý
Senzor vlhkosti
Časovač
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Uživatelská příručka
20,04%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9607-150-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()