Mexen ZXR 100 koupelnový potrubní ventilátor, bílý - W9607-100-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9607-100-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Senzor vlhkosti:
Ne
Časovač:
Ne
Průměr - 100 mm - ()
Mexen ZXR 100 je bílý koupelnový potrubní ventilátor o průměru 100 mm, ideální pro efektivní ventilaci. Zajišťuje maximální průtok vzduchu 130 m3/h při minimálním příkonu 12 W a tichém provozu na úrovni 34 dB ze vzdálenosti 3 metrů. Vybaven kuličkovými ložisky, vyznačuje se dlouhou životností a možností montáže v libovolné poloze. Motor s nízkou spotřebou energie má tepelnou ochranu proti přehřátí. Může obsluhovat odtahovou nebo přívodní ventilaci v závislosti na montáži.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 130 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Vybavení ventilátoru:
- Motor s nízkou spotřebou energie vybavený tepelnou ochranou proti přehřátí
- Možná odtahová nebo přívodní ventilace v závislosti na směru montáže ventilátoru v systému
Rozměry:
A - 104 mm
B - 33 mm
C - 88 mm
D - 99 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Tichý provoz
Účinné větrání
Změna směru práce
Tepelná ochrana
Montáž na stěně nebo stropě
2 roky záruky
Série
ZXR
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Tvar
Kulatý
Senzor vlhkosti
Časovač
Šňůrkový spínač
Snímač pohybu
Uživatelská příručka
20,16%
Tichý provoz Tichý provoz
Účinné větrání Účinné větrání
Index:
W9607-100-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()