Mexen CV33 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 4003 W, antracit - W633-030-300-66
search
Mexen CV33 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 4003 W, antracit - W633-030-300-66 Mexen CV33 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 4003 W, antracit - W633-030-300-66 Mexen CV33 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 4003 W, antracit - W633-030-300-66 Mexen CV33 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 4003 W, antracit - W633-030-300-66 Mexen CV33 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 4003 W, antracit - W633-030-300-66 Mexen CV33 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 4003 W, antracit - W633-030-300-66
Index:
W633-030-300-66
Výška:
300 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
4003 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč svislých vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 2072 W
- 75/65/20 °C 4003 W
- 90/70/20 °C 5064 W
Přípojky:
- 2xG ½″ ze spodní strany vpravo
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch - DIN 99500
Disponuje bočním krytem a odnímatelným horním krytem
Součástí balení jsou: závěsy, montážní sada, uzávěrky, odvzdušňovač a vložka ventilu
Fotografie ukazují radiátor o rozměrech 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
164 mm
Tepelný výkon
4003 W
Barva
Antracitová
Testování PZH
20%
Index:
W633-030-300-66
300 mm
3000 mm
4003 W