Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, černý - W411-030-300-70
search
Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, černý - W411-030-300-70 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, černý - W411-030-300-70 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, černý - W411-030-300-70 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, černý - W411-030-300-70 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, černý - W411-030-300-70 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, černý - W411-030-300-70
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W411-030-300-70
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1467 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 300 mm
Šířka: 3000 mm
Hloubka: 59 mm
Rozestup připojení: 25 cm
Rozestup vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Provozní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Výkon:
- 55/45/20 °C 764 W
- 75/65/20 °C 1467 W
- 90/70/20 °C 1851 W
Přípojky:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch - DIN 99500
Má boční kryt a odnímatelný horní kryt
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Hygienický atest PZH
Série
C11
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
59 mm
Tepelný výkon
1467 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
11
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
25 cm
Připojení
Boční
Orientace
Návod k obsluze
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Testování PZH
20,01%
	Ocel Ocel
Index:
W411-030-300-70
300 mm
3000 mm
1467 W