Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, antracit - W411-030-300-66
search
Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, antracit - W411-030-300-66 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, antracit - W411-030-300-66 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, antracit - W411-030-300-66 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, antracit - W411-030-300-66 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, antracit - W411-030-300-66 Mexen C11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1467 W, antracit - W411-030-300-66
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Lakýrnický povlak: DIN 99500 Lakýrnický povlak: DIN 99500
Index:
W411-030-300-66
Výška:
300 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1467 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 59 mm
Rozteč připojení: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 764 W
- 75/65/20 °C 1467 W
- 90/70/20 °C 1851 W
Přípoje:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch - DIN 99500
Má boční kryt a odnímatelný horní kryt
Obsahuje: závěsy, montážní soupravu, záslepné zátky a odvzdušňovač
Fotografie znázorňují radiátor ve velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Hygienický atest PZH
Série
C11
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
59 mm
Tepelný výkon
1467 W
Barva
Antracitová
Typ
11
Návod k obsluze
Informace o bezpečnosti
Podmínky záruky
Testování PZH
20,01%
	Ocel Ocel
Index:
W411-030-300-66
300 mm
3000 mm
1467 W