Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 246 W, chrom - W116-0988-500-00-01
search
Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 246 W, chrom - W116-0988-500-00-01 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 246 W, chrom - W116-0988-500-00-01 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 246 W, chrom - W116-0988-500-00-01 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 246 W, chrom - W116-0988-500-00-01 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 246 W, chrom - W116-0988-500-00-01 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 246 W, chrom - W116-0988-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W116-0988-500-00-01
Výška:
988 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
246 W
Barva - Chrom - ()
Mexen Jukon je mimořádně stylový a funkční koupelnový radiátor, který se skvěle uplatní v každém prostoru. S výškou 988 mm a šířkou 500 mm nabízí topný výkon 246 W, což zajišťuje efektivní vytápění. Vyroben z odolné oceli, pokrytý chromovým povrchem odolným proti korozi, je nejen elegantní, ale také odolný proti vlhkosti. Radiátor lze namontovat s ohřívačem a díky čtyřem připojením G ½″ je instalace mimořádně snadná. V balení se nacházejí všechny potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 988 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,94 kg
Kapacita: 4,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 246 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z horní a dolní částí z pravé nebo levé strany
Možnost instalace ohřívače
Vysoce kvalitní, odolný povrch laku odolný proti korozi
Včetně: závěsy, instalační sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
988 mm
Hloubka
88 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
246 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W116-0988-500-00-01
988 mm
500 mm
246 W