Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, bílý - W116-0988-500-00-20
search
Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, bílý - W116-0988-500-00-20 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, bílý - W116-0988-500-00-20 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, bílý - W116-0988-500-00-20 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, bílý - W116-0988-500-00-20 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, bílý - W116-0988-500-00-20 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, bílý - W116-0988-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W116-0988-500-00-20
Výška:
988 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
461 W
Barva - Bílá - ()
Mexen Jukon je dekorativní koupelnový radiátor s impozantními rozměry 988 x 500 mm a topným výkonem 461 W. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, vybaven odolným lakem odolným proti korozi. Jeho bílá barva (RAL 9016) se dokonale hodí do moderních interiérů. Radiátor váží 10,94 kg, má možnost montáže topné tyče a pracuje při maximální teplotě 95 °C a tlaku 0,6 Mpa. Sada obsahuje potřebné montážní příslušenství, což usnadňuje jeho instalaci.
Technické údaje:
Výška: 988 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,94 kg
Kapacita: 4,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 461 W
Přípojky:
- 4xG ½″ z vrchu a spodní strany vpravo nebo vlevo
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Součástí jsou: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
988 mm
Hloubka
88 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
461 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W116-0988-500-00-20
988 mm
500 mm
461 W