Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, černý - W116-0988-500-00-70
search
Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, černý - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, černý - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, černý - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, černý - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, černý - W116-0988-500-00-70 Mexen Jukon dekorativní koupelnový radiátor 988 x 500 mm, 461 W, černý - W116-0988-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W116-0988-500-00-70
Výška:
988 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
461 W
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Jukon je kombinací stylu a funkčnosti. Se svou výškou 988 mm a šířkou 500 mm se dokonale hodí do moderních interiérových aranžmá. Vysoký topný výkon 461 W zajišťuje efektivní vytápění a ocelová konstrukce spolu s černým povrchovým lakem RAL 9005 zaručují odolnost a odolnost proti korozi. Radiátor má čtyři připojení G ½“, umožňující flexibilní přizpůsobení montáže, a také možnost instalace topného tělesa. Součástí sady jsou montážní prvky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 988 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 88 mm
Rozteč připojení: 8 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,94 kg
Objem: 4,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 461 W
Připojení:
- 4xG ½“ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
988 mm
Hloubka
88 mm
Druh
Dekorativní , Žebříkový
Tepelný výkon
461 W
Vzdálenost připojení
8 cm
Připojení
Spodní
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W116-0988-500-00-70
988 mm
500 mm
461 W