Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, černý - W611-030-300-70
search
Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, černý - W611-030-300-70 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, černý - W611-030-300-70 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, černý - W611-030-300-70 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, černý - W611-030-300-70 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, černý - W611-030-300-70 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, černý - W611-030-300-70
Index:
W611-030-300-70
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1467 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 59 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 764 W
- 75/65/20 °C 1467 W
- 90/70/20 °C 1851 W
Přípoje:
- 2xG ½″ zespodu zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak - DIN 99500
Obsahuje boční kryt a odnímatelný horní kryt
V balení: závěsy, montážní sada, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
59 mm
Tepelný výkon
1467 W
Testování PZH
20%
Index:
W611-030-300-70
300 mm
3000 mm
1467 W