Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, antracit - W611-030-300-66
search
Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, antracit - W611-030-300-66 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, antracit - W611-030-300-66 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, antracit - W611-030-300-66 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, antracit - W611-030-300-66 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, antracit - W611-030-300-66 Mexen CV11 deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1467 W, antracit - W611-030-300-66
Index:
W611-030-300-66
Výška:
300 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1467 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 59 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální testovací tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 764 W
- 75/65/20 °C 1467 W
- 90/70/20 °C 1851 W
Připojení:
- 2xG ½″ zespodu zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoká kvalita, trvanlivý lakovaný povrch - DIN 99500
Má boční kryt a odnímatelný horní kryt
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky, odvzdušňovací ventil a ventilovou vložku
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
59 mm
1467 W
Barva
Antracitová
Testování PZH
20%
Index:
W611-030-300-66
300 mm
3000 mm
1467 W