Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, černý - W633L-040-040-70
search
Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, černý - W633L-040-040-70 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, černý - W633L-040-040-70 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, černý - W633L-040-040-70 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, černý - W633L-040-040-70 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, černý - W633L-040-040-70 Mexen Line CVL33 deskový radiátor 400 x 400 mm, spodní připojení, 633 W, černý - W633L-040-040-70
Index:
W633L-040-040-70
Výška:
400 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
633 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 400 mm
Šířka (X): 400 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 331 W
- 75/65/20 °C 633 W
- 90/70/20 °C 797 W
Připojení:
- 2xG ½″ zespodu zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr - DIN 99500
Obsahuje boční kryt a odnímatelný horní kryt
Včetně: konzoly, montážní kit, uzavírací zátky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Fotografie zobrazují radiátor ve velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
400 mm
Výška
400 mm
Hloubka
164 mm
633 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W633L-040-040-70
400 mm
400 mm
633 W