Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytem R, Duplex, DN50, zlatá - W907-900-905-50
search
Index:
W907-900-905-50
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen G00 úhlová termostatická sada s krytem R je výjimečné spojení funkčnosti a elegance. Vyrobeno z mosazi, zajišťuje trvanlivost a solidnost. Zlatá barva dodává šmrnc každému interiéru. Přívodní a uzavírací radiátorový ventil umožňuje snadnou regulaci teploty (0-29°C) a ochranu proti zamrznutí. Kompaktní konstrukce se spodním připojením s roztečí 50 mm a možností montáže hlavice z levé nebo pravé strany zajišťuje všestrannost instalace.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Zlatá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Přívodní a uzavírací radiátorový ventil
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Zlatá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytu: Zlatá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál objímek: Mosaz
Délka objímek: 50 mm
Vnitřní průměr objímek: 20 mm
Rozteč otvorů pro radiátorová připojení: 50 mm
Kryt se skládá z dvojité rozety a dvou trubic
V sadě jsou další spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
Barva
Zlatá
Zakrytí
Ano
20,01%