Mexen G00 termostatická souprava rohová/přímá s krytem R, Duplex, DN50, bílá - W908-900-905-20
search
Index:
W908-900-905-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Bílá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Stupnice regulace: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Teplota okolí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytu: Bílá
Materiál růžice: Nerezová ocel
Šířka růžice: 115 x 65 mm
Výška růžice: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro připojení radiátoru: 50 mm
Kryt se skládá z dvojité růžice a dvou pouzder
V balení jsou navíc připojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spoje pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Odolnost a pevnost
Barva
Bílá
Zakrytí
Ano
20,01%