Mexen G05 úhlová termostatická sada s krytem R, Duplex, DN50, bílá - W907-958-905-20
search
Index:
W907-958-905-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G05 úhlová termostatická sada s krytem R, Duplex, DN50, bílá, je ideální řešení pro moderní topné instalace. Ventil vyrobený z mosazi, s možností připojení hlavice z levé nebo pravé strany, nabízí spolehlivost a trvanlivost. Pracuje při teplotách do 120°C a tlaku do 10 bar. Ochrana proti zamrznutí do 5°C a bílá barva přidávají na estetice. Součástí je kryt z dvojité rozety a pouzder, dodatečné spojky pro vícevrstvé a měděné trubky.
Technické údaje:
Materiál ventilu: Mosaz
Barva ventilu: Bílá
Průměr připojení ventilu: G 1/2"
Pracovní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Radiátorový přívodní a uzavírací ventil
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační stupnice: 0-5
Teplotní rozsah: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany ventilu
Barva krytu: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Šířka rozety: 115 x 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Rozteč otvorů pro radiátorová připojení: 50 mm
Kryt se skládá z dvojité rozety a dvou pouzder
Sada obsahuje dodatečné spojky pro vícevrstvé trubky 16x2 mm a spojky pro měděné trubky 15 mm
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Praktické řešení
Barva
Bílá
20,01%