Mexen G05 axiální termostatická sada s maskovací krytkou S, bílá - W903-958-909-20
search
Index:
W903-958-909-20
Barva:
Bílá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Bílá - ()
Mexen G05 axiální termostatická sada s maskovací krytkou S, bílá nabízí vynikající kvalitu provedení a moderní design. Vyrobena z mosazi, zajišťuje odolnost a spolehlivost. Bílá barva ventilů a maskovací krytky se dokonale hodí do interiéru. Produkt má připojení o průměru G 1/2" a závit hlavy M30 x 1,5 mm, což zajišťuje snadnou montáž. Rozsah regulace teploty od 0 do 29°C a stupnice 0-5 umožňují přesnou kontrolu. Maximální teplota provozu je 120°C a maximální pracovní tlak je 10 bar.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Bílá
Průměr připojení ventilů: G 1/2"
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Závit hlavy: M30 x 1,5 mm
Barva hlavy: Bílá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah regulace teploty: 0-29 °C
Okolní teplota: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Barva maskovací krytky: Bílá
Materiál rozety: Nerezová ocel
Vnější průměr rozety: 65 mm
Výška rozety: 7 mm
Průměr vnitřního otvoru: 21 mm
Materiál pouzder: Mosaz
Délka pouzder: 50 mm
Vnitřní průměr pouzder: 20 mm
Maskovací krytka se skládá ze dvou samostatných rozet a pouzdra
Součástí balení je napájecí a uzavírací ventil radiátoru
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Barva
Bílá
20,05%