Mexen G02 termostatická sada, dvoutrubková DN50, přímá 1/2"x16 mm, nikl - W912-016-928-01
search
Mexen G02 termostatická sada, dvoutrubková DN50, přímá 1/2"x16 mm, nikl - W912-016-928-01 Mexen G02 termostatická sada, dvoutrubková DN50, přímá 1/2"x16 mm, nikl - W912-016-928-01
Mosaz Mosaz
Ochrana proti zamrznutí Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty Regulace teploty
Index:
W912-016-928-01
Druh:
Přímý
Série:
G02
Barva:
Nikl
Průměr přípojky:
G 1/2"
Mexen G02 termostatická sada, dvoutrubková DN50, přímá 1/2" x 16 mm, nikl, je skvělou volbou pro moderní topné systémy. Vyrobena z vysoce kvalitní mosazi a pokrytá niklem, zajišťuje trvanlivost a estetiku. Obsahuje topné ventily přívodní a uzavírací a závit hlavice M30 x 1,5 mm. Regulační stupnice 0-5 a rozsah teplot od 0 do 29°C poskytují přesnou kontrolu. Produkt je odolný vůči vysokému tlaku (až 10 bar) a teplotám (až 120°C), což zvyšuje bezpečnost použití.
Technické údaje:
Materiál ventilů: Mosaz
Barva ventilů: Nikl
Průměr připojení: G 1/2" a pex 16x2 mm
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Topný ventil přívodní a uzavírací
Spodní připojení s roztečí 50 mm
Závit hlavice: M30 x 1,5 mm
Barva hlavice: Bílá
Regulační stupnice: 0-5
Rozsah teplot: 0-29 °C
Teplota prostředí: max 50 °C
Ochrana proti zamrznutí 5°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
Ochrana proti zamrznutí
Regulace teploty
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
2 roky záruky
G02
Druh
Přímý
Barva
Nikl
Průměr přípojky
G 1/2"
Zakrytí
Ne
Instrukce k obsluze - radiátorový ventil
Návod k obsluze - termostatická hlavice
Informace o bezpečnosti - radiátorový ventil
Informace o bezpečnosti - termostatická hlavice
20,09%