Mexen CVH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1909 W, bílý - W620H-030-300-00
search
Mexen CVH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1909 W, bílý - W620H-030-300-00 Mexen CVH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1909 W, bílý - W620H-030-300-00 Mexen CVH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1909 W, bílý - W620H-030-300-00 Mexen CVH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1909 W, bílý - W620H-030-300-00 Mexen CVH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1909 W, bílý - W620H-030-300-00 Mexen CVH20 Hygienický deskový radiátor 300 x 3000 mm, spodní připojení, 1909 W, bílý - W620H-030-300-00
	Ocel Ocel
Vysoký tepelný výkon Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard Zvýšený hygienický standard
Index:
W620H-030-300-00
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1909 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 103 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálků: 33,3 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Teplota provozu: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Vytápěcí výkon:
- 55/45/20 °C 1060 W
- 75/65/20 °C 1909 W
- 90/70/20 °C 2356 W
Přípojky:
- 2xG ½″ zespoda zprava
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolná laková vrstva - DIN 99500
Navrženo pro místnosti s vyššími hygienickými standardy
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací uzávěry, odvzdušňovač a ventilová vložka
Fotografie ukazují radiátor o rozměru 600 x 1200 mm.
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Vysoký tepelný výkon
Zvýšený hygienický standard
Lakýrnický povlak: DIN 99500
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
103 mm
Tepelný výkon
1909 W
Barva
Materiál
Ocel
Typ
20
Síla montáže
Pravá
Vzdálenost připojení
5 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Index:
W620H-030-300-00
300 mm
3000 mm
1909 W