Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, bílý - W630H-040-110-00
search
Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, bílý - W630H-040-110-00 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, bílý - W630H-040-110-00 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, bílý - W630H-040-110-00 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, bílý - W630H-040-110-00 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, bílý - W630H-040-110-00 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, bílý - W630H-040-110-00
Index:
W630H-040-110-00
Výška:
400 mm
Barva:
Šířka:
1100 mm
Tepelný výkon:
1206 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 400 mm
Šířka (X): 1100 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Výkon topení:
- 55/45/20 °C 630 W
- 75/65/20 °C 1206 W
- 90/70/20 °C 1520 W
Přípoje:
- 2xG ½″ zespoda z pravé strany
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, odolný lak - DIN 99500
Určen do místností s vyššími hygienickými standardy
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky, odvzdušňovač a ventilová vložka
Fotografie ukazují radiátor o velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
1100 mm
Výška
400 mm
Hloubka
164 mm
Tepelný výkon
1206 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W630H-040-110-00
400 mm
1100 mm
1206 W