Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černý - W630H-040-110-70
search
Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černý - W630H-040-110-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černý - W630H-040-110-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černý - W630H-040-110-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černý - W630H-040-110-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černý - W630H-040-110-70 Mexen CVH30 Hygienický deskový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černý - W630H-040-110-70
Index:
W630H-040-110-70
Výška:
400 mm
Barva:
Šířka:
1100 mm
Tepelný výkon:
1206 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 400 mm
Šířka (X): 1100 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Teplota práce: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 630 W
- 75/65/20 °C 1206 W
- 90/70/20 °C 1520 W
Přípojky:
- 2xG ½″ zespodu napravo
- 4xG ½″ boční
Vysoká kvalita, odolná lakovaná povrchová úprava - DIN 99500
Určen pro prostory s vyššími hygienickými standardy
Dodává se s: závěsy, montážní sadou, záslepkami, odvzdušňovačem a vložkou ventilu
Fotografie ukazují radiátor o velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
1100 mm
Výška
400 mm
Hloubka
164 mm
Tepelný výkon
1206 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W630H-040-110-70
400 mm
1100 mm
1206 W