Mexen CH30 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2617 W, antracit - W430H-030-300-66
search
Mexen CH30 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2617 W, antracit - W430H-030-300-66 Mexen CH30 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2617 W, antracit - W430H-030-300-66 Mexen CH30 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2617 W, antracit - W430H-030-300-66 Mexen CH30 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2617 W, antracit - W430H-030-300-66 Mexen CH30 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2617 W, antracit - W430H-030-300-66 Mexen CH30 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 2617 W, antracit - W430H-030-300-66
Index:
W430H-030-300-66
Výška:
300 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
2617 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 164 mm
Rozteč připojení: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Tepelný výkon:
- 55/45/20 °C 1427 W
- 75/65/20 °C 2617 W
- 90/70/20 °C 3249 W
Přípojky:
- 4xG ½“ boční
Vysoce kvalitní, odolný lak - DIN 99500
Určeno pro prostory se zvýšenými hygienickými standardy
Včetně: závěsů, montážní sady, uzávěrů a odvzdušňovače
Fotografie ukazují radiátor velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
164 mm
2617 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20%
Index:
W430H-030-300-66
300 mm
3000 mm
2617 W