Mexen CH20 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černý - W420H-030-300-70
search
Mexen CH20 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černý - W420H-030-300-70 Mexen CH20 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černý - W420H-030-300-70 Mexen CH20 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černý - W420H-030-300-70 Mexen CH20 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černý - W420H-030-300-70 Mexen CH20 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černý - W420H-030-300-70 Mexen CH20 Hygiene deskový radiátor 300 x 3000 mm, boční připojení, 1909 W, černý - W420H-030-300-70
Index:
W420H-030-300-70
Výška:
300 mm
Barva:
Šířka:
3000 mm
Tepelný výkon:
1909 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 300 mm
Šířka (X): 3000 mm
Hloubka: 103 mm
Rozteč připojení: 25 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max. 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 1060 W
- 75/65/20 °C 1909 W
- 90/70/20 °C 2356 W
Připojení:
- 4xG ½″ boční
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak - DIN 99500
Určeno pro prostory s vysokými hygienickými standardy
Balení obsahuje: závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Fotografie ukazují radiátor ve velikosti 600 x 1200 mm.
Snadné čištění
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
3000 mm
Výška
300 mm
Hloubka
103 mm
Tepelný výkon
1909 W
Návod k obsluze
20,01%
Index:
W420H-030-300-70
300 mm
3000 mm
1909 W